zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (573) Počet poptávajících (18)ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) s velmi dobrou angličtinou nebo němčinou

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) s velmi dobrou angličtinou nebo němčinou
pro společnost LTA Legal s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář v centru Prahy, zaměřená především na občanské a obchodní právo, právo obchodních společností, pracovní právo a právo nemovitostí, přijme do svého týmu advokátního koncipienta nebo koncipientku. LTA Legal s.r.o. je součástí skupiny LTA poskytující též daňové, účetní a auditorské služby.

Co můžete od naší kanceláře očekávat:

Nejsme úzce specializovaná kancelář, budete mít příležitost zapojit se do projektů v širokém spektru odvětví a plné šíři právní praxe. Pokud Vás ale některá právní oblast zajímá více než ostatní, není problém užší specializace.

Klademe důraz na odborný růst našich koncipientů, vždy se můžete spolehnout na kvalitní zpětnou vazbu a odbornou pomoc zkušených advokátů. Na oplátku požadujeme chuť se profesně rozvíjet a snahu naučit se něco nového.

Mnozí z našich klientů pocházejí ze zahraničí, proto od Vás očekáváme velmi dobrou znalost angličtiny nebo němčiny. Na druhou stranu můžeme zaručit, že cizí jazyky, které ovládáte, budete při práci aktivně používat a dále se v nich zdokonalovat.

V některých případech dnes už není možné poskytnout kvalitní právní servis bez zohlednění daňových aspektů. Vzhledem k úzké spolupráci s LTA Tax budete mít jedinečnou příležitost naučit se vnímat právní i daňové poradenství jako jeden celek.
Požadavky U uchazečů oceníme především výbornou znalost anglického nebo německého jazyka, orientaci v prostředí MS Office (důkladná znalost MS Word), velký smysl pro detail, pečlivost a neposlední v řadě chuť a motivaci pro různorodou, ale často i náročnou práci.
přibližná mzda Nástupní mzda se bude pohybovat v rozmezí 25.000,- až 40.000,- Kč. Průběžné navyšování mzdy a poskytování mimořádných odměn se děje zpravidla jedenkrát ročně na základě Vašich pracovních výsledků. Mezi zaměstnanecké benefity patří pracovní telefon a notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené a 5 sick days ročně. Pokud by Vám zde něco chybělo, rádi s Vámi v rámci pracovního pohovoru probereme i další možné výhody.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Anglická 140 20, Praha 2 - Vinohrady
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce spolu s motivačním dopisem na adresu LTA@LTApartners.com. Do předmětu prosím uveďte "LTA koncipient".

Kontaktní informace

kontaktní osoba Hana Illková
e-mail LTA@LTApartners.com
telefon 246 089 010
fax 246 089 012