STUDENTA či STUDENTKU 3. - 5. ROČNÍKU PF

Zakladní údaje

zaměstnání STUDENTA či STUDENTKU 3. - 5. ROČNÍKU PF
pro společnost Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce NÁPLŇ PRÁCE:
Tvorba kompletních právních rešerší, úpravy právních podání a komunikace s úřady.
Překlady právních textů.
Občasná účast na soudních a klientských jednáních.
OČEKÁVÁME:
Nadšení pro práci v advokacii.
Schopnost samostatného uvažování.
Znalost práce s MS Office.
Pokročilou znalost anglického jazyka, znalost němčiny velkou výhodou
Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalitu.
Možnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu.
Požadavky NABÍZÍME:
Získání praktických zkušeností v oboru a perspektivu uplatnění v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři.
Nadprůměrné finanční ohodnocení.
Flexibilitu v plánování směn, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.
Nástup možný ihned.
přibližná mzda 155 165 Kč hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce Pobřežní 394 12, Praha 8
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu co nejdříve

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Longauer
e-mail jana.longauer@dhplegal.com
telefon 774399608