Advokátní koncipient, koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient, koncipientka
pro společnost AK Mgr. Jan Ševčík
určeno pro Absolvent

Popis práce Do brněnské pobočky advokátní kanceláře Mgr. Jana Ševčíka hledáme advokátního koncipienta, koncipientku.

Co Vás čeká:
- Specializace na závazkové vztahy a sporovou agendu.
- Práce pro nejvýznamnější bankovní instituce, pojišťovny i ostatní finanční společnosti.
- Po zapracování účast při rozhodování o následném právním postupu.
- Úzký kontakt s praxí díky časté účasti na soudních jednáních.
- Perspektiva dlouhodobé spolupráce, a to i po složení advokátní zkoušky.
- Skvělý pracovní kolektiv, ve kterém všechny problémy konzultujeme společně.
- Nadstandardní platové ohodnocení.
- Pracovní benefity v podobě stravenek a sick days.

Pokud Vás nabízená pracovní pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis obratem na e-mailovou adresu martina.harastova@aksevcik.eu. V případě zájmu Vás budeme do 2 týdnů kontaktovat. V ostatních případech Vám děkujeme za projevený zájem.
Požadavky Požadujeme:
- Ukončené vzdělání na právnické fakultě
- Znalost odvětví dle zaměření kanceláře obchodního práva, občanského práva hmotného a občanského práva procesního
- Zkušenosti v oblasti práva (i při studiu) výhodou
přibližná mzda Dohodou
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno, Husova 6
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu 1.1.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Haraštová
e-mail martina.harastova@aksevcik.eu
telefon 775880780