ASISTENT-KA V AK (vhodné pro studenty)

Zakladní údaje

zaměstnání ASISTENT-KA V AK (vhodné pro studenty)
pro společnost Mgr. Filip Hajný, advokát; Mgr. Martin Laipold, advokát
určeno pro Student

Popis práce Advokátní kancelář se sídlem na Praze 2 přijme student(k)y na pozici asistent.

Nabídka:
- kancelářská práce v rozsahu dle dohody, minimálně 2-3 dny v týdnu
- neformální prostředí malé kanceláře
- klidná lokalita pražských Vinohrad, v těsné blízkosti Václavského náměstí
- perspektiva dlouhodobé spolupráce i po dokončení studia

Náplň práce:
- zajišťování chodu kanceláře
- administrativní podpora advokátů a koncipientů
- správa spisů
- komunikace se soudy a úřady, vyřizování pochůzek
- příprava jednodušších podání a jiných dokumentů
- postupné přidávání dalších právně-odborných úkolů dle možností

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete strukturovaný životopis na adresu info@akhajny.eu.

Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
Požadavky - student(ka) nižšího ročníku VŠ, ideálně právnické fakulty
- pečlivost
- spolehlivost
- velmi dobré komunikační schopnosti v mluveném i psaném projevu
- pokročilá znalost angličtiny a dalších jazyků výhodou
- předchozí zkušenosti s kancelářskou prací výhodou
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2 - Vinohrady
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned nebo dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Filip Hajný
e-mail info@akhajny.eu
telefon 605162828