zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (540) Počet poptávajících (11)BRNO - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT KA

Zakladní údaje

zaměstnání BRNO - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT KA
pro společnost Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o., je renomovanou brněnskou advokátní kanceláří s pobočkami v Praze a Ostravě.
Jsme dost malí na to, abychom osobně znali své klienty a oni znali nás, ale dost velcí na to, abychom se mohli pustit i do velkých projektů.
Specializujeme se na obchodní a občanské právo, v jejichž rámci pro klienty tvoříme nová individualizovaná řešení s vysokou přidanou hodnotou. Nevyhýbáme se však ani dalším právním oblastem.
Z našich advokátních koncipientů se stávají excelentní advokáti - proto nestojíme o průměr, ale objevujeme talenty, kteří se nebojí právně myslet.
Nabízíme dlouhodobé uplatnění v pracovním poměru na plný úvazek. Možná je i pokračující spolupráce po advokátní zkoušce.
Požadavky Poznáme, když uchazeče právo baví v tom jsme po čertech dobří.
Ceníme si toho, pokud uchazeč prokáže, že nestudoval zbytečně nehledáme chodící encyklopedie, ale ty, kteří rozumí funkci jednotlivých právních institutů, chápou systémové vazby mezi nimi a mají z toho radost.
Mezi uchazeči si sice pečlivě vybíráme, to však není důvod bát se přijít na pohovor i neúspěšný pohovor může být užitečný, navíc nic nestojí :o)
přibližná mzda dohodou
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Listopad 2018

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Ing. Tomáš Horký
e-mail horky@thtak.cz
telefon
fax