Asistentka Referentka

Zakladní údaje

zaměstnání Asistentka Referentka
pro společnost C K T ČERVENKA TURKOVÁ & PARTNERS
určeno pro Absolvent

Popis práce C K T ČERVENKA TURKOVÁ & PARTNERS, advokátní, patentová a známková kancelář se sídlem v Praze na Vinohradech, dlouhodobě zaměřená výhradně na poskytování komplexního právního poradenství v oblasti duševního vlastnictví, zejména ochranné známky, hledá ke spolupráci vhodného kandidáta na pozici Asistentky Referentky.

Hlavní pracovní náplň: zajištění veškerých administrativních činností spojených s plynulým chodem kanceláře, podpora právníků kanceláře, vedení spisové agendy, třídění, archivace, formátování dokumentů, komunikace s úřady, soudy a dalšími institucemi, vyřizování pochůzek, management agendy přihlášek a obnov ochranných známek, včetně přípravy příslušných formulářových podání a jiných jednoduchých žádostí a podání s tím souvisejících, komunikace s klienty.

Požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitou;
dobrou znalost práce na PC;
dobrou znalost AJ slovem a písmem;
pracovitost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a loajalitu;
organizační schopnosti a smysl pro pořádek
předchozí praxe v advokátní kanceláři výhodou, není však podmínkou;

Nabízíme:
zajímavou práci v přátelském prostředí malého kolektivu;
finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a dosaženým výsledkům;
možnost dlouhodobé spolupráce;
příjemné pracovní prostředí a samostatnou, různorodou práci;
spolupráci je možné dohodnout i na částečný úvazek.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce PRAHA 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Radka Červenková
e-mail attorneys@ckt-trademarks.eu
telefon 222522164