ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT - KONCIPIENTKA

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT - KONCIPIENTKA
pro společnost Advokátní a patentová kancelář Všetečka Zelený Švorčík a partneři
určeno pro Absolvent nebo právník s praxí

Popis práce Advokátní a patentová kancelář Všetečka Zelený Švorčík a partneři se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu kolegu na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA - KONCIPIENTKU se zaměřím na právo duševního vlastnictví a nekalou soutěž.

Pracovní náplň:
- spolupráce s advokátem při zastupování českých i zahraničních klientů v oblasti sporů z práv duševního vlastnictví včetně patentových a známkových sporů, sporů o designy, doménová jména či padělky;
- příprava podání, smluv a jiné právní dokumentace;
- účast na jednání soudu a dalších orgánů; a
- přímá komunikace s klienty.

Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě;
- zájem o právo duševního vlastnictví (předchozí praxe v daném právním odvětví výhodou);
- velmi dobrá znalost anglického jazyka; a
- schopnost samostatné i týmové práce.

Nabízíme:
- dobré mzdové ohodnocení;
- rozumnou pracovní dobu;
- možnost podílet se na zajímavých případech z duševního vlastnictví pro přední světové korporace zejména z automobilového, farmaceutického, oděvního a sportovního sektoru;
- podporu v profesním růstu;
- perspektivu dlouhodobé spolupráce;
- přátelské pracovní prostředí v centru Prahy;
- stravenky; a
- Multisport kartu.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na adresu office@sak-alo.cz. Více informací o naší advokátní kanceláři naleznete na www.sak-alo.cz.
Požadavky
přibližná mzda 30.000 - 40.000,- Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michael Feuerstein
e-mail feuerstein@sak-alo.cz
telefon