Recepční s výbornou znalostí AJ

Zakladní údaje

zaměstnání Recepční s výbornou znalostí AJ
pro společnost BRIGHT
určeno pro

Popis práce Pro našeho klienta, významnou mezinárodní advokátní kancelář v centru Prahy, hledáme spolehlivou, organizačně schopnou a komunikativní kandidátku na pozici recepční s reprezentativním vzhledem a vystupováním.

Náplň práce:
Zajištění plynulého chodu recepce, zejména:
přepojování telefonických hovorů v českém a anglickém jazyce
zpracování pošty
uvádění návštěv
komunikace s dodavateli
objednávky občerstvení a kancelářských potřeb
komunikace s klienty
příprava zasedacích místností
administrativní podpora týmu
práce s rezervačním systémem zasedacích místností a správa docházky zaměstnanců
rezervace hotelů a letenek

Nabízíme:
možnost profesního růstu
zajímavé platové ohodnocení
široká škála firemních benefitů
moderní a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
přátelský kolektiv

Nástup:
ihned nebo dle dohody
Požadavky Požadavky:
minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Výborná znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
výborná znalost anglického jazyka ideálně C1
reprezentativní a profesionální vystupování
komunikativní a přátelská osobnost
dobré organizační schopnosti
znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
zkušenosti z mezinárodní společnosti či advokátní kanceláře výhodou
přibližná mzda 25000 - 30000
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned co nejdříve

Kontaktní informace

kontaktní osoba Alena Šimečková
e-mail asimeckova@brighthr.cz
telefon 702022409