zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (470) Počet poptávajících (13)právník právnička oddělení právního a ekonomického odboru kancelář hejtmana

Zakladní údaje

zaměstnání právník právnička oddělení právního a ekonomického odboru kancelář hejtmana
pro společnost Jihomoravský kraj - Krajský úřad
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Tato pracovní pozice je zaměřena zejména na vykonávání komplexních právních činností souvisejících s poskytováním dotací a darů z rozpočtu Jihomoravského kraje a na spolupráci s volenými orgány Jihomoravského kraje. Úspěšný uchazeč může očekávat práci v přátelském kolektivu, při které využije své vědomosti v oblasti smluvního, správního a občanského práva a při které rozšíří své znalosti o fungování krajské samosprávy.

Náplní jeho práce tak bude metodická, poradenská a konzultační činnost v právní oblasti na svěřeném úseku, zajišťování právní garance smluv zpracovaných odborem kancelář hejtmana, provádění právní kontroly materiálů předkládaných pro jednání Rady a Zastupitelstva Jihomoravského kraje a jejich poradních orgánů, zpracovávání právních výkladů, vyjádření a stanovisek odboru kancelář hejtmana, zabezpečování kontroly dokumentů předkládaných k podpisu hejtmana Jihomoravského kraje, komunikace s dalšími správními úřady a obcemi Jihomoravského kraje, odpovědnost za právní stránku administrace veřejných zakázek zadávaných odborem kancelář hejtmana, odpovědnost za poskytování informací dle zákona č. 106 1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.

Nabízíme: stabilní zaměstnání ve veřejné správě na dobu neurčitou, pět týdnů dovolené, tři dny zdravotního volna, pružná pracovní doba, osobní příplatek a odměny odpovídající dosahovaným výsledkům, přátelský pracovní kolektiv, osobní přístup mentora během zkušební doby, kvalifikované uvedení do problematiky i do fungování krajského úřadu, konzultace při řešení složitých případů, stravenky, Benefits Card, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na divadelní představení, firemní mateřská školka, široké možnosti dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů.
Požadavky Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo v bakalářském studijním programu
- studijní obor právo
- orientace v zákoně o krajích, o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, o svobodném přístupu k informacím, v oblasti dotací a veřejné finanční podpory, veřejných zakázek, v oblasti správního práva, daňového řádu, všeobecný právní přehled v oblasti veřejné správy
- vítána znalost anglického jazyka
- výhodou praxe ve veřejné správě
- dále: pečlivost, zodpovědnost, schopnost analyticky a koncepčně myslet, dobré komunikační, formulační a organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení problému, dobrá uživatelská znalost MS Office, schopnost samostatné i týmové práce, schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, ochota se dále vzdělávat, odolnost vůči stresu.

Pokud Vás nabídka pracovního místa oslovila, zašlete životopis na níže uvedený e-mail, nejpozději do 31. ledna 2019 (včetně).
přibližná mzda 21.480,- až 32.290,- (dle délky praxe možnost osobního ohodnocení odměn)
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce BRNO
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1. 3. 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Kučerová
e-mail kariera@kr-jihomoravsky.cz
telefon 541651230
fax