Asistentka v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání Asistentka v advokátní kanceláři
pro společnost Rozehnal & Kuchař
určeno pro

Popis práce Advokátní kancelář v centru Prahy hledá do svého týmu asistentku advokátů. Naše advokátní kancelář má rozsáhlou právní agendu ve všech oblastech práva.

Nabízíme dobré zázemí v zavedené advokátní kanceláři, práci v příjemném kolektivu, zajímavou a různorodou práci.
Požadavky Náplň práce:
Zajištění základního chodu kanceláře, zapisování přijaté a odeslané pošty, práce s datovými schránkami, administrativní podpora advokátů, objednávání kancelářských potřeb, vyřizování hovorů s klienty, soudy, s jinými úřady, plánování schůzek, ohlašování a uvádění návštěv, zajišťování občerstvení atd.
přibližná mzda zajímavé finanční ohodnocení - dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Týnská 633 12
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu po dohodě

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Nina Brzybohatá
e-mail sekretariat@ak-rozehnal.cz
telefon 222314489