OFFICE ASSISTANT

Zakladní údaje

zaměstnání OFFICE ASSISTANT
pro společnost PLICKA & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. www.plickapartners.cz
určeno pro

Popis práce Advokátní kancelář PLICKA & PARTNERS rozšiřuje svůj tým o novou posilu na pozici OFFICE ASSISTANT.

Náplň práce: zajištění plynulého chodu kanceláře, komunikace s klienty, soudy, úřady, organizační a administrativní podpora týmu, správa docházkového systému, příprava
dokumentů, evidence pošty (listinné i elektronické včetně administrace datové schránky), vedení spisové agendy, péče o prostory a vybavení kanceláře, objednávky kancelářských potřeb.

Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání ekonomického nebo právního zaměření, anglický jazyk na pokročilé úrovni, velmi dobrou znalost MS Office, praxi na pozici asistenta asistentky v advokátní kanceláři, samostatnost a komunikativnost, ochotu učit se novým věcem, schopnost práce pod stresem.

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, dlouhodobou spolupráci, služební notebook, příspěvek na Multisport Benefit, homeoffice, sickdays, spolupráce na zajímavých mediálních kauzách včetně pro bono aktivit ochrany zvířat a životního prostředí.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce v PDF na e-mail: office@ak-rp.cz. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům.

Děkujeme za pochopení.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Národní 58 32
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Tereza Plicka
e-mail office@ak-rp.cz
telefon 212344444