STUDENT KA PRÁV 1.- 2. ROČNÍKU PF s AJ na dlouhodobou spolupráci

zaměstnání STUDENT KA PRÁV 1.- 2. ROČNÍKU PF s AJ na dlouhodobou spolupráci
pro společnost WOLF THEISS
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Náplň práce
zajištění plynulého chodu recepce
vyřizování telefonických hovorů, předávání vzkazů
příprava konferenčních místností, péče o klienty
úprava a formátování smluv a jiných textů v ČJ i AJ
všeobecná administrativní podpora právníků
příležitostné pochůzky

finanční ohodnocení 130 Kč h
Požadavky Požadavky
výborná znalost anglického jazyka (využití denně, po telefonu i písemně)
dovednost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
výhoda psaní hmatovou metodou zpaměti
ochota, vstřícnost, preciznost
aktivní a pozitivní přístup k práci i ke kolegům

Pracovní doba 2 až 3 dny v týdnu, 12:00-21:00, 17:00-21:00
střídání s dalšími studenty
Podle potřeb kanceláře spolupráce i během dne (dovolené, nemoci, apod.)

Nabízíme
Dlouhodobou spolupráci, zaškolení, pomoc a podporu zkušených kolegů.
Plnohodnotné zařazení do chodu kanceláře, účast na interních vzdělávacích akcích.
přibližná mzda 130,- Kč h
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha centrum
úvazek placená výpomoc
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu IHNED

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Hýsková
e-mail veronika.hyskova@wolftheiss.com
telefon 234765229