Podnikový právník - veřejné zakázky

Zakladní údaje

zaměstnání Podnikový právník - veřejné zakázky
pro společnost Správa železniční dopravní cesty, státní
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Nabízíme zajímavou práci v příjemném kolektivu v prostředí státní organizace se sídlem v centru Prahy s možným nástupem ihned nebo dle dohody.

Hledáme kolegu kolegyni do Oddělení právní podpory a metodiky veřejných zakázek na Odboru nákupu a veřejných zakázek ve státní organizaci Správa železniční dopravní cesty. Chcete se rozvíjet a uplatnit své zkušenosti v této oblasti Pokud ano, tak pro Vás máme níže uvedenou nabídku.

Náplň práce:
- realizace zadávacích řízení dle zákona č. 134 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a dle vnitřních předpisů
- poskytování právní a metodické podpory odborným útvarům zaměstnavatele v oblasti zadávání veřejných zakázek
- analýza a zpracování odborných právních stanovisek pro zaměstnavatele
- kontrolní činnost odborných útvarů zaměstnavatele při zadávání veřejných zakázek
- práce s interními informačními a evidenčními systémy

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení na základě předchozích zkušeností od 35 000 Kč měsíčně
- možnost osobního rozvoje
- pružná pracovní doba 37,5 hod týdně
- 6 týdnů dovolené
- jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na dovolenou
- stravenky
- volnočasová karta MultiSport
- služební telefon
- po roce příspěvek na životní a penzijní pojištění aj.
Požadavky Požadovaná praxe:
- 2 roky praxe v oblasti zadávaní veřejných zakázek

Kvalifikační předpoklady:
- aktivní znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a navazujících právních předpisů
- zkušenost s vytvářením zadávacích dokumentací, obchodních smluv a jejich revizí výhodou
- výhodou je zkušenost s elektronizací veřejných zakázek

Požadovaný profil:
- proaktivní přístup
- komunikační schopnosti a organizační dovednosti
- smysl pro týmovou spolupráci
- zodpovědnost
přibližná mzda od 35 000 Kč (dle praxe)
Kraj Praha
Místo výkonu práce Dlážděná 1003 7, 110 00 Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Michaela Srněnská
e-mail SrnenskaM@szdc.cz
telefon 972 235 665