JUNIOR PRÁVNÍK

Zakladní údaje

zaměstnání JUNIOR PRÁVNÍK
pro společnost Czechoslovak Group
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Co Vás čeká

Příprava a kontrola revize smluvní dokumentace (převážně dodavatelsko odběratelských vztahů);
posuzování právních případů, vypracování právních stanovisek;
správa DMS (document management system);
styk s úřady, orgány veřejné správy, soudy a notáři (zejména agenda obchodních korporací)
monitoring legislativních změn.
Požadavky Jak si Vás představujeme

Vysokoškolské vzdělání - magisterský obor právo a právní věda;
absolvent praxe 1 až 2 roky v právní oblasti
práce s počítačem: word, excel a další informační systémy výhodou (správa dokumentů, fakturace apod.);
anglický jazyk úroveň B2 plus právní angličtina;
vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup k řešení problémů;
časová flexibilita a odolnost vůči stresu.
přibližná mzda 00000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Zbyněk Štrobach
e-mail Zbynek.Strobach@csgm.cz
telefon 731632953
fax 0000000