Student - právní asistent

Zakladní údaje

zaměstnání Student - právní asistent
pro společnost GÜRLICH & Co., advokátní kancelář
určeno pro Student

Popis práce Advokátní kancelář sídlící v centru Prahy přijme STUDENTA STUDENTKU minimálně 3. ročníku právnické fakulty na pozici právního asistenta.
Náplň práce: zpracování podání a smluv, právní rešerše, asistence advokátům, advokátním koncipientům a sekretariátu. Nabízíme: dlouhodobou spolupráci s možností získání praktických zkušeností, příjemné pracovní prostředí.
Požadujeme: znalost AJ, znalost práce s MS Office a ASPI, orientaci v právu na úrovni aktuálního ročníku studia, možnost pracovat 2-3 dny v týdnu, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, pečlivost. Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou.
Životopis v českém jazyce zasílejte na uvedený kontaktní email.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Richard Gürlich, JUDr., advokát
e-mail sekretariat@akrg.cz
telefon 222 101 591