administrativní podpora - recepční

Zakladní údaje

zaměstnání administrativní podpora - recepční
pro společnost Holubová advokáti s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Advokátní kancelář s mezinárodním zaměřením, která se nad rámec všeobecné agendy specializuje na cestovní právo, náhradu škody na zdraví, nemovitosti, obchodní právo a ochranu osobních údajů, hledá nového kolegu-novou kolegyni na pozici administrativní podpora-recepční.

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci
- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
- práci v moderní kanceláři v centru města se skvělou dostupností
- odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:
- administrativní podpora právního týmu
- vedení recepce, správa spisů a archivace
- vyřizování korespondence, telefonních hovorů a dalších záležitostí
- příprava podání, komunikace s klienty, soudy, orgány státní správy
Požadavky Požadujeme:
- úplné středoškolské vzdělání
- komunikativní znalost AJ, další jazyk výhodou
- znalost práce na PC
- administrativní, organizační a komunikační schopnosti
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, ochota učit se novým věcem
- příjemné vystupování
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Nováková
e-mail jana.novakova@holubova.cz
telefon 224 914 050