Odborný rada v odboru dozoru

Zakladní údaje

zaměstnání Odborný rada v odboru dozoru
pro společnost Úřad pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
Výkon komplexní právní činnosti pro zabezpečení výkonu dozoru a správních agend v oblasti dozorových působností ÚOOÚ.
V rámci toho zejména:
1. Analyzuje podněty týkající se podezření z porušení právních předpisů v oblasti ochrany osobních údajů.
2. Podílí se na vyřizování stížností a dalších podnětů, které jsou řešeny ve spolupráci s dozorovými úřady jiných členských států.
3. Zpracovává návrhy na vyřízení stížností podaných podle § 175 zákona č. 500 2004 Sb., správní řád.
4. Podílí se na vypracování zásadních právních výkladů a stanovisek Úřadu v oboru jeho působnosti, zejména při aplikaci ochrany osobních údajů v jednotlivých sektorech.
Požadavky uživatelská znalost MS-Office,
bezúhonnost, samostatnost při plnění pracovních úkolů, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, znalost AJ (nejlépe úroveň B2).
Podrobné informace na: www.uoou.cz odkaz: úřední deska - nabídka pracovních míst.
přibližná mzda 30 000 - 44 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Miloslava Svobodová
e-mail miloslava.svobodova@uoou.cz
telefon 234665359