zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (554) Počet poptávajících (11)ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA)

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA)
pro společnost AK Šimková & Partneři
určeno pro ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA)

Informace o práci

Popis práce Co ti nabízíme

Široký záběr kanceláře s důrazem na obchodní a občanské právo, přeměny, insolvenční právo, spornou agendu a pracovní právo.

Základem naší klientely je korporátní sféra, která nám však za dlouhá léta spokojené spolupráce vygenerovala řadu zajímavých právních případů z nejrůznějších oblastí. Děláme jak velké obchodní transakce pro prestižní klienty v hodnotě stovek milionů korun (kde se potkáváme s předními advokátními kancelářemi), tak menší věci, které jsou pro nás zajímavé právně, nebo v nich vidíme smysl.

Neformální a přátelské prostředí kanceláře v centru Prahy. V současné sestavě fungujeme několik let a máme skvělé vztahy. Jednotlivé právní oříšky spolu konzultujeme, a když je jeden ve shonu, vzájemně si pomůžeme. Rádi poradíme i méně zkušenému kolegovi a podpoříme ho v profesním růstu, zároveň však čekají vlastní iniciativu.

Dobrý základ pro přípravu na advokátní zkoušky (z vlastní zkušenosti dvou čerstvých advokátů, z nichž jeden v kanceláři získal 1,5 roku praxe, druhý celé 3 roky).

Nadprůměrné finanční podmínky v závislosti na tvých schopnostech a zkušenostech, aneb když to budeš dělat dobře, nemáme problém tvoji práci ocenit.

Fungujeme i mimo kancelář, rádi posedíme ve vybraných pražských podnicích nebo spolu vyrazíme na výlet.
Požadavky A co na oplátku očekáváme od tebe

Zájem o práci v advokacii. Takový zájem spatřujeme především v ambici vyřešit zadání komplexně, naplnit jeho podstatu a účel, domýšlet věci do důsledku a v praktických ohledech, nikoli formálně plnit úkoly bez snahy o pochopení souvislostí.

Spolehlivost a pečlivost, protože si uvědomuješ, jak velká odpovědnost je s výkonem advokacie spojená.

V ideálním případě máš zkušenosti z advokátní kanceláře (včetně studentské pozice), odkud si přinášíš smysl pro detail a určitou úroveň štábní kultury.

Své myšlenky a úvahy umíš formulovat a nemáš zásadní problém pracovat v angličtině.

Chápeš, že práce ne vždy končí s úderem páté hodiny. My zase chápeme, že chceš vést i soukromý život, a je-li hotovo, nikdo tě v kanceláři držet nebude. Nemáme píchačky a spoléháme se na to, že každý dobře ví, kolik je práce a kdy má být hotová. I my máme soukromý život a nehoří-li, tak nás v pokročilejších fázích večera v kanceláři nenajdeš.

Velkou míru vlastní iniciativy a samostatnosti práce odvíjející se od tvých schopností. Nechceme tě v tom nechat plavat, ale zároveň z vlastní zkušenosti víme, že člověk se nic nenaučí, pokud jen předává práci kolegovi s jistotou, že ten případné mouchy vychytá.

Znalost práce v ASPI výhodou.

V případě zájmu nám pošli strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: recepce@aksh.cz.
www.aksh.cz
přibližná mzda od 25.000 Kč v závislosti na zkušenostech a dohodě
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vinohrady, Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Nástup bychom potřebovali ideálně od listopadu, ale pokud chceš začít dříve, nemáme s tím problém.

Kontaktní informace

kontaktní osoba Inka Mücková
e-mail recepce@aksh.cz
telefon 775 854 047
fax