OFFICE JUNIOR

Zakladní údaje

zaměstnání OFFICE JUNIOR
pro společnost Clifford Chance Prague LLP, organizační složka
určeno pro Student

Popis práce Momentálně hledáme posilu z řad studentů 1.-3. ročníku na pozici Office Juniora.

Náplň práce:
pomocné kancelářské práce
pochůzky (na soudy, katastrální a jiné úřady, k notáři atd.)

Požadujeme:
studenta studentku VŠ 1. - 3. ročníku
znalost anglického jazyka
aktivní přístup k práci
spolehlivost
zodpovědnost a ochotu

Nabízíme:
seznámení se s chodem mezinárodní právní kanceláře
možnost další spolupráce po ukončení studia
pracovní úvazek dle vašich časových možností
Požadavky - Studenti 1.-3. roč. v oboru Právo s angličtinou na dobré úrovni
přibližná mzda Spolupráce na DPP či pracovní smlouvu dle úvazku, odměna 120 Kč h
Kraj Praha
Místo výkonu práce Jungmannova 24, Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Andrea Tilcerová
e-mail praguehr@cliffordchance.com
telefon 222555222