Asistentka v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání Asistentka v advokátní kanceláři
pro společnost Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Požadujeme:
- absolvent ka alespoň střední s maturitou
- AJ na komunikativní úrovni
- aktivní a samostatný přístup k práci
- loajalitu, flexibilitu, důslednost, spolehlivost, odpovědnost
- reprezentativní vystupování a výborné komunikační dovednosti
- dobré organizační schopnosti, systematičnost a důslednost
- pokročilou znalost práce s PC, MS OFFICE (Word, Excel, Outlook, Adobe Acrobat)

Nabízíme:
- práci v profesionálním prostředí a mladém kolektivu
- odpovídající finanční ohodnocení
- pracoviště v centru města, moderní zázemí

Náplň práce:
- zajišťování plynulého chodu recepce, péče o klienty
- administrativní podpora týmu advokátů
- administrativní činnost spočívající v práci s PC
- přijímání telefonních hovorů, evidence pošty
- vedení spisové agendy AK
- zadávání dat do interního systému, správa a aktualizace
Požadavky Jazyky:
- Čěština
- Angličtina - středně pokročilá

Benefity:
- bonusy
- občerstvení na pracovišti
- příspěvek na sport, kulturu, volný čas
- firemní akce
- příspěvek na dopravu
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vinohradská 2828 151, Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Petra Juránková
e-mail petra.jurankova@broz-sedlaty.cz
telefon 420246028028