Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Český telekomunikační úřad
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:

realizace a kontrola zadávacích řízení podle zákona č. 134 2016 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, včetně zpracování návrhů zadávacích podmínek, administrace zadávacích řízení a účasti v hodnotících komisích, to vše v rozsahu stanoveném vnitřním předpisem ČTÚ

vypracovávání právních stanovisek k návrhům smluv uzavíraných Českým telekomunikačním úřadem včetně jejich konečného posouzení, popřípadě vypracování protinávrhů smluv

komplexní právní zastupování České republiky, jakož i Českého telekomunikačního úřadu při soudních aj. řízeních (např. řízení vedená Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže podle zákona
č. 134 2016 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů)

tvorba koncepce řešení věcně a právně nejsložitějších případů a zastupování veřejných zájmů v soudních a obdobných sporech spojených s vyhodnocováním a syntézou komplikovaných ekonomických a právních vazeb

činnost v oborech služby: 29. Legislativní a právní činnost, 46. Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek
Požadavky Požadavky:

VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo

zodpovědnost, preciznost, schopnost týmové spolupráce

samostatné řešení zadaných úkolů

Nabízíme:

možnost dalšího odborného vzdělávání

5 týdnu dovolené

flexibilní pracovní dobu

plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku

služební poměr na dobu neurčitou

platové zařazení do 14. platové třídy

vhodné i pro absolventy

nástup možný ihned

Více se žadatel dozví přes následující odkaz:

https: www.ctu.cz vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-vrchniho-rady-v-odboru-legislativnim-pravnim-v-oddeleni-verejnyc-9
přibližná mzda 14. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vysočany
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 20.12.2018

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr.Šárka Němečková
e-mail kohoutovad@ctu.cz
telefon 224 004 620