Student

Zakladní údaje

zaměstnání Student
pro společnost Mayet enterprises s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Společnost Mayet enterprises s.r.o. právní oddělení - se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu studenta 3. 5. ročníku právnické fakulty na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

- Úzká spolupráce se zavedenou advokátní kanceláří

- Realizace případů v nemovitostni m segmentu, příprava smluvní dokumentace (developerské projekty, výkupy nemovitostí),

- Korporátní agenda (zakládání a správa majetkové struktury, komunikace s notáři, administrace)

- Komunikace s třetími osobami (klienti, soudy, úřady, exekutoři, realitní makléři, apod.)

Nabízíme:

- zajímavou a odbornou náplň práce na různorodých business cases

- prostor pro osobní a profesní rozvoj

- rozvržení směn dle vzájemné dohody

- práci v mladém kolektivu

- během zkouškového se snažíme vyjít studentům maximálně vstříc
Požadavky Preferujeme:

- schopnost samostatné i týmové práce, pečlivost, flexibilitu, loajalitu

- iniciativní přístup a odhodlání učit se novým věcem

Nebojíš se nových výzev, dokážeš hledat optimální řešení a samostatně se rozhodovat ... Zajímá Tě oblast realit a developerských projektů ...

V tom případě neváhej a pošli nám svůj životopis na emailovou adresu matousova@mayet.cz.

Kdy můžeš nastoupit:

Stále máme plné ruce práce, takže ihned.
přibližná mzda 130,- Kč hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Dominika Matoušová
e-mail matousova@mayet.cz
telefon