Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Český telekomunikační úřad
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:

výkon komplexních právních činností v oboru státní služby ústředního správního úřadu, vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek a stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů vč. řešení věcně a právně složitých případů a zastupování v soudních a obdobných sporech

právní poradenství a realizace rozhodování v prvním stupni správního řízení

spolupráce a koordinace s ostatními orgány veřejné správy

zajišťování právního a odborného poradenství v rámci příslušného oblastního odboru

zpracování podkladů pro rozborovou činnost

zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty
Požadavky Požadujeme:

VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo
dobrá znalost práce na PC
zodpovědnost, preciznost, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce
samostatné řešení zadaných úkolů
schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

výkon práce v Hradci Králové
platové zařazení do 13. platové třídy
služební poměr na dobu určitou za MD RD
flexibilní pracovní dobu
plný úvazek
5 týdnů dovolené
možnost dalšího vzdělávání a odborných školení
zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek FKSP)
nástup možný ihned
vhodné i pro absolventy
přibližná mzda 13. platová třída
Kraj Hradec Králové
Místo výkonu práce Hradec Králové
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Marek Bernard
e-mail kohoutovad@ctu.cz
telefon 495 279 313