zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (468) Počet poptávajících (13)Advokátní koncipient ka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient ka
pro společnost Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář Jelínek & Partneři s. r. o., zaměřená na poskytování právního poradenství v generálním rozsahu, přivítá do svého kolektivu nové kolegy či kolegyně na pracovní pozice Advokátní koncipient ka .

Uvítáme osobnost s proklientským smýšlením a schopností bojovat za zájmy klienta po celou dobu přípravy na povolání advokáta. Rádi mezi sebe přivítáme absolventa právnické fakulty se zkušenostmi, ale i čerstvého absolventa.

Nabízíme možnost seznámit se v rámci praxe advokátního koncipienta se všemi oblastmi práva. Práce v přátelském a příjemném prostředí velkého kolektivu mladých lidí s možností konzultace mezi kolegy, zároveň ale také možnost samostatného vedení kauz a přidělených klientů a výběru náplně práce ze strany koncipienta dle jeho sympatií k nabízeným právním oborům. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení dle výkonu a zajímavé zaměstnanecké benefity v podobě služebního automobilu, služebního telefonu, stravenek, občerstvení na pracovišti, příspěvku na bydlení, možnosti sebevzdělání na náklady společnosti atd.

Dlouhodobá spolupráce i po ukončení koncipientské praxe je též možná. Uvítáme alespoň základní znalost cizího jazyka. Nutností je řidičský průkaz sk. B.
Požadavky
přibližná mzda 17000
Kraj Pardubice
Místo výkonu práce Pardubice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Kaplanová
e-mail kaplanova@advokatijelinek.cz
telefon 724794986
fax