zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (521) Počet poptávajících (16)Právník v Oddělení právním I

Zakladní údaje

zaměstnání Právník v Oddělení právním I
pro společnost Generální finanční ředitelství
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Do týmu zkušených i začínajících právníků hledáme novou kolegyni nového kolegu , který která má zájem pracovat na rozmanitých úkolech v oblasti daňové. Náplň práce se dotýká zejména odvětví práva občanského, obchodního, správního a trestního, rovněž pak zastupování v civilním řízení a soudním řízení správním, zpracovávání stanovisek k žádostem o náhradu škody vzniklé při výkonu veřejné moci, stanoviska v oblasti daňově-právní.

Benefitem jsou kanceláře (max. po dvou) v samém centru Prahy, k základnímu platu osobní ohodnocení dle dosažených výsledků, rozumná pracovní doba s flexibilním začátkem koncem, možnost stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění sport cestování cca 10.000,- Kč ročně a další. Je rovněž možné se vzdělávat na interních a externích kurzech, a taktéž se na vzdělávání aktivně podílet jako lektor v oblastech zejména soukromého práva.
Požadavky Nutností je ukončené magisterské vzdělání v oboru právo (či těsně před ukončením), splnění zákonných požadavků (viz odkaz) a dobrá znalost práce s PC. Výhodou je absolvovaná praxe v AK, u soudu, v jiném orgánu státu, zahraniční stáž, nikoliv však podmínkou, kolegové se o své znalosti a zkušenosti rádi podělí.

POZOR: při přihlášení do VŘ je nutno postupovat dle oznámení na stránkách www.financnisprava.cz v sekci finanční správa - nabídka zaměstnání. Bližší informace poskytuje paní Bc. Kadlecová, tel. 296851814. Termín do 25.2.2019.
(VŘ ze dne 31.1.2019 - vrchní rada v Oddělení právním I - 700453).
přibližná mzda 40000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jiří Soukop
e-mail Jiri.Soukop@fs.mfcr.cz
telefon
fax