Právník v oddělení mezinárodněprávním

Zakladní údaje

zaměstnání Právník v oddělení mezinárodněprávním
pro společnost Česká správa sociálního zabezpečení
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:

Koncepční a metodická činnost v oblasti důchodového pojištění s mezinárodním prvkem, stanovování postupů podle koordinačních nařízení EU a mezinárodních smluv o sociálním zabezpečení, zpracování připomínek k návrhům právních předpisů, tvorba vnitřních směrnic, poskytování právních stanovisek, školící a konzultační činnost.
Požadavky Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu na právnické fakultě v ČR (vhodné i pro absolventy),
výbornou znalost českého jazyka,
velmi dobrou znalost anglického, popř. dalšího jazyka,
uživatelskou znalost PC,
dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu,
dobré komunikační dovednosti,
logické a právnické myšlení,
odpovědnost, preciznost, flexibilitu,
schopnost samostatné i týmové práce,
praxe v oblasti sociálního pojištění ČR a práva EU výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:
prestižní a zajímavou práci ve významné instituci ČR,
pracovní poměr na dobu určitou za mateřskou a rodičovskou dovolenou,
platové zařazení ve 14. platové třídě podle nařízení vlády č. 304 2014 Sb., v platném znění,
možnost dalšího vzdělávání, možnost ubytování,
5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days).
přibližná mzda 14. PT, od 28 730 Kč do 43 180 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Křížová 25, Praha 5
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Trnková
e-mail jana.trnkova@cssz.cz
telefon 257 063 654