Právník Právnička Ústředního inspektorátu České obchodní inspekce

zaměstnání Právník Právnička Ústředního inspektorátu České obchodní inspekce
pro společnost Česká obchodní inspekce
určeno pro Absolvent

Popis práce Náplň práce: zejména příprava rozhodnutí ve 2. stupni správního řízení (o odvolání proti rozhodnutí inspektorátů ČOI), zastupování před správními soudy a tvorba právních stanovisek vztahujících se k dozorové činnosti ČOI. Připomínkování legislativních návrhů, posuzování smluv uzavíraných ČOI, aplikace zákona č. 106 1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, a další právní agenda.
Nabízíme: 12. platová třída podle NV 564 2006 Sb. osobní příplatek mimořádné osobní odměny (nenárokové složky). Pracoviště v centru Prahy (Štěpánská 15), pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky.
Nástup možný ihned. Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Vhodné také pro osoby se zdravotním postižením.
Bližší informace: https: www.coi.cz o-coi uredni-deska oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-odborny-rada-pravnik-pracoviste-praha-25
Požadavky Požadujeme: Ukončené vysokoškolské magisterské právnické vzdělání, výborný písemný projev, schopnost logického myšlení a právní argumentace, zájem o obor (ochrana spotřebitele, bezpečnost výrobků na trhu EU, apod.). Výhodou schopnost komunikovat v angličtině a předchozí praxe na obdobné pozici.
přibližná mzda 12. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Štěpánská 15, Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu březen 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Vratislav Beran
e-mail vberan@coi.cz
telefon 296366261