zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (540) Počet poptávajících (11)KONCIPIENT - OBCHODNÍ DAŇOVÉ PRÁVO

Zakladní údaje

zaměstnání KONCIPIENT - OBCHODNÍ DAŇOVÉ PRÁVO
pro společnost LEGALJOBS.CZ
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech.
Požadavky Velká advokátní kancelář s dobrým zázemím, hledá nového koncipienta pro oblast Obchodní amp; daňové právo. Pozice je vhodná jak pro začínající koncipienty, tak zku scaron;eněj scaron;í zájemce, kteří se chtějí profilovat v této oblasti práva. 

Pozice vám nabídne vhled do prostředí velkých firem, jejich požadavků a fungování na českém trhu. Budete se nadále rozvíjet v oblasti daní a obchodního práva. Čeká vás participace na zastupování klientů při daňových řízeních před celními a finančními úřady, budete klientům rádce jak správně  komunikovat s orgány státní správy. Podílet se budete také na zakládání, změnách a ru scaron;ení společností a dal scaron;í projekty z oblasti obchodního práva.

Co vás tedy v bodech čeká  Aktivní participace na významných projektech

Být rádcem klientům v oblasti jejich obchodní činnosti

Vypracování právních analýz, aktivní hledání ře scaron;ení klientovi poptávky

Tvorba dokumentů a smluvní agenda 

 Za Va scaron;i práci dostanete nejen adekvátní finanční odměnu. Tě scaron;it se můžete také na scaron;iroký balíček benefitů, mnoho podnětů pro dal scaron;í vzdělávání, práci s významnou klientelou v prostředí renomované kanceláře. Po celou dobu va scaron;í koncipientury budete v každodenním kontaktu se seniorními kolegy, kteří vám budou mentory. 

V bodech se tedy můžete tě scaron;it na: Nadstandardní finanční ohodnocení

Podporu od seniorních advokátů 

Kancelář s velmi zajímavou klientelou 

Velké zakázky a tým, který vás vždy podpoří 

Máte dotazy Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 774 604 363, svůj životopis můžete zaslat na martina.lecjaksova legaljobs.czTato nabídka není pro vás, ale chcete si prohlídnout jiné nabídky Koukněte na dal scaron;í pozice, které obsazujeme gt; VOLNÁ MÍSTA. Chcete být první, kdo se dozví o nové pozici  ZAREGISTRUJTE SE!
přibližná mzda 35000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 10 hod/denně
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Lecjaksová
e-mail martina.lecjaksova legaljobs.cz
telefon
fax 774604363