právník

Zakladní údaje

zaměstnání právník
pro společnost Magistrát hlavního města Prahy
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Stručná náplň práce
Komplexní výkon rozhodování o mimořádných opravných prostředcích v působnosti kraje nebo hlavního města Prahy.
Zpracovávání obnovy řízení a přezkoumávání napadeného rozhodnutí v přezkumném řízení nadřízeným orgánem v působnosti odboru.
Výkon komplexních právních činností v rámci odboru, včetně zastupování v soudních sporech.
Řešení přestupků podle ustanovení zákona o odpovědnosti za přestupky a řízeni o nich.
Vyřizování žádostí o informace dle zákona o svobodném přístupu k informacím.
Zajišťování zadávání veřejných zakázek a uzavíraní smluv v rámci odboru.
Zpracování koncepčních materiálů.
Vedení evidence soudních sporů.
Práce s plány kontinuity.
Požadavky znalost zákona č. 372 2011 Sb., o zdravotních službách, zákona č. 373 2011 Sb., o specifických zdravotních službách, zákona č. 108 2006 Sb., o sociálních službách, a zákona č. 359 1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění
znalost správního řízení a řízení o přestupcích včetně související legislativy (zákon č. 500 2004 Sb., zákon č. 250 2016 Sb.)
znalost práce na PC (MS Office, Internet), schopnost pracovat s právními informačními systémy
přibližná mzda 12. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Květuše Čelikovská
e-mail kvetuse.celikovska@praha.eu
telefon 236004145