Poradce pro z. č. 106 1999 Sb.

Zakladní údaje

zaměstnání Poradce pro z. č. 106 1999 Sb.
pro společnost Nejvyšší soud
určeno pro Absolvent

Popis práce Oddělení styku s veřejností Nejvyššího soudu hledá nového kolegu kolegyni na pozici
poradce poradkyně pro otázky zákona č. 106 1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím

Požadujeme

- právní vzdělání a nadprůměrná schopnost právní argumentace;
- komunikativní dovednosti, bezchybný pravopis a schopnost kreativně používat český jazyk;
- bezúhonnost;
- vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup k dalšímu sebevzdělávání;
- dobrá znalost práce na PC;
- uvítáme znalost nejméně jednoho světového jazyka;
- uvítáme praxi v dané problematice, popř. jakoukoliv praxi ve správním soudnictví obecně;
- nástup dle dohody.

Náplň práce a platové podmínky:

Hlavní náplň práce poradce je vyřizování žádostí podaných k Nejvyššímu soudu podle zákona č. 106 1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím
Pozice je zařazena do 13. platové třídy. Platové ohodnocení se řídí nařízením vlády č. 341 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.
Kontakt
Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu spolu s životopisem elektronicky na adresu jitka.petlachova@nsoud.cz.,a to nejpozději do středy 6. února 2019. Zasláním materiálů s Vašimi osobními údaji udělujete Nejvyššímu soudu souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů podle zákona č. 101 2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Požadavky
přibližná mzda dle nařízení
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba P. Petlachová
e-mail jitka.petlachova@nsoud.cz
telefon