asistent (ka) v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání asistent (ka) v advokátní kanceláři
pro společnost Advokátní kancelář Brož&Sokol&Novák s.r.o.
určeno pro asistenta

Popis práce Do našeho kolektivu zavedené advokátní kanceláře hledáme na pozici asistentky novou kolegyni kolegu.
Náplň práce:
administrativní a organizační podpora kanceláře
komunikace s klienty, dodavateli a úřady
správa datových schránek a zpracování pošty
zpracování podkladů pro účetní fakturace
organizace kalendářů jednotlivých advokátů
Požadavky Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou
dobré komunikační a organizační schopnosti
samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilita,
znalost práce na PC, zejména MS Office (Word, Excel, Outlook)
znalost českého jazyka a anglického jazyka
praxe v oboru výhodou
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby nepravidelně Po, Út, St, Čt, Pá
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Pěknicová Miroslava
e-mail advokati@akbsn.eu
telefon 224941946