Právník právnička

Zakladní údaje

zaměstnání Právník právnička
pro společnost Exekutorská komora ČR
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Pracovní náplň:
- vyřizování podnětů k výkonu dohledu nad soudními exekutory;
- příprava podkladů pro orgány Komory a úzká spolupráce s nimi;
- komunikace se státními úřady, soudy, ostatními profesními právnickými komorami, neziskovými organizacemi apod.;
- účast na jednáních jako zástupce EK ČR;
- zapojení do mezirezortního připomínkového řízení;
- poradenská a vzdělávací činnost;
Požadavky Požadujeme:
- VŠ právnické vzdělání;
- výborné komunikační schopnosti;
- profesionální vystupování;
- zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost, kreativita i pečlivost;
- samostatnost, schopnost nalézat řešení;
- ochotu k příležitostným služebním cestám ;
- orientace v právních předpisech upravujících exekuční řízení (zejména v zákonech č. 120 2001 Sb., exekuční řád, a č. 99 1963 Sb., občanský soudní řád);

Nabízíme:
- možnost osobního a odborného růstu;
- flexibilní pracovní doba;
- motivující benefity (stravenky, týden dovolené navíc, příspěvky na kulturní, sportovní apod. aktivity aj.);
- přátelské pracovní prostředí v samotném centru města, práce v menším kolektivu;
- zázemí jedinečné, stabilní a úspěšné stavovské organizace;
- profesní rozvoj (pestrá nabídka odborných školení, odborná knihovna k dispozici);
- nástup možný ihned;
přibližná mzda dle dohody
Kraj Brno
Místo výkonu práce Radnická 14 16
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Silvie Kratochvílová
e-mail evidence@ekcr.cz
telefon 210311000