zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (524) Počet poptávajících (16)Ministerský rada v oddělení přezkumu dlouhodobých pobytů I.

Zakladní údaje

zaměstnání Ministerský rada v oddělení přezkumu dlouhodobých pobytů I.
pro společnost Ministerstvo vnitra, odbor správní
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Hlavní náplň práce spočívá v právním zajištění činnosti Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců, která je nadřízeným správním orgánem Ministerstva vnitra ve věcech, v nichž Ministerstvo vnitra rozhoduje v prvním stupni a v dalších případech stanovených zákonem č. 326 1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky (problematika legální migrace). Jedná se především o přípravu návrhů rozhodnutí o odvolání či jiných procesních úkonů a komunikace se správními soudy (příprava stanovisek k podaným žalobám nebo zpracovávání vlastních kasačních stížností) nebo jinými orgány veřejné moci. Nabízíme možnost prohloubení zkušeností s praktickou aplikaci práva v široké agendě, odborný rozvoj, práci v mladém a přátelském kolektivu a dále možnost čerpání řady zaměstnaneckých benefitů poskytovaných Ministerstvem vnitra (pružná pracovní doba, fond kulturních a sociálních potřeb, 5 dnů indispozičního volna, 5 týdnů dovolené, další dny volna dle zákona č. 234 2014 Sb., o státní službě, anebo možnost účasti na společných odborových akcích).
Požadavky Bližší informace týkající se účasti ve výběrovém řízení ochotně poskytne níže uvedená kontaktní osoba, popř. jsou dostupné na níže uvedené webové stránce:
https: www.mvcr.cz clanek vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-ministerskeho-rady-v-oddeleni-prezkumu-dlouhodobych-pobytu-i-13472.aspx
přibližná mzda 13. platová třída podle nařízení vlády č. 304 2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 11
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu březen 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Lukáš Horňák
e-mail lukas.hornak@mvcr.cz
telefon 974 887 520
fax