STUDENTA či STUDENTKU 1. - 3. ROČNÍKU PF

Zakladní údaje

zaměstnání STUDENTA či STUDENTKU 1. - 3. ROČNÍKU PF
pro společnost Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce NÁPLŇ PRÁCE:
Pochůzky, komunikace se soudy a úřady.
Administrativní podpora týmu, příprava a úprava dokumentů pro advokáty.
Občasné překlady.

OČEKÁVÁME:
Zájem o práci v advokacii.
Znalost práce s MS Office.
Pokročilou znalost anglického jazyka (znalost dalšího cizího jazyka, zejm. němčiny výhodou).
Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalitu.
Možnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu.
Požadavky NABÍZÍME:
Získání praktických zkušeností v oboru a perspektivu uplatnění v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři.
Nadprůměrné finanční ohodnocení.
Flexibilitu v plánování směn.
Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy u metra Florenc.
Nástup možný ihned.
přibližná mzda 125 - 140 Kč h
Kraj Praha
Místo výkonu práce Pobřežní 394 12, Praha 8
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu co nejdříve

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Longauer
e-mail jana.longauer@dhplegal.com
telefon 774399608