zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (304) Počet poptávajících (12)Právní asistent

Zakladní údaje

zaměstnání Právní asistent
pro společnost AK Mgr. Michaly Tůmové
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Mladá advokátní kancelář hledá do svého kolektivu kolegu na pozici právního asistenta. Naše AK se zabývá především občanským a obchodním právem, nicméně zabýváme se pravidelně i kauzami ze sféry práva nemovitostí, rodinného práva, správního práva či trestního práva. Kancelář se nachází na adrese Purkyňova 3091 97c, 612 00 Brno ve čtvrti Královo pole (cca 5 min. šalinou z kanceláře na PrF MUNI).
Požadavky Požadavky:
Hledáme kolegu, který je studentem 3. 4. ročníku PrF. Požadujeme obecný přehled o současné právní úpravě, zejména v oblasti občanského a obchodního práva, tj. vědět kde nalistovat v ÚZ, ne zpaměti odříkávat paragrafy. Docházka do kanceláře 2 3 dny v týdnu dle domluvy.

Nabízíme:
Právničinu od prvního dne hledáme kolegu, který se nebojí výzev a nových věcí, ne přípraváře kávy nebo obsluhu kopírky. Pod vedením zkušenějšího kolegy budete připravovat podání k soudům i jiným státním orgánům, smluvní dokumentaci, samostatně komunikovat s protistranami i státními orgány. Pozice je určena pro studenty, kteří si chtějí svoje vědomosti nabyté ve škole osvědčit a vyzkoušet v praxi. Rozložení pracovní doby dle školního rozvrhu je samozřejmostí, stejně jako omezená docházka ve zkouškovém období.

V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu: adam.jarolim@aktumovamichala.cz
přibližná mzda 5 000 - 10 000 Kč dle docházky
Kraj Brno
Místo výkonu práce Purkyňova 3091 97c
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Nástup možný ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Adam Jarolím
e-mail adam.jarolim@aktumovamichala.cz
telefon 723293902
fax