PRÁVNÍ ASISTENTKA - RECEPČNÍ

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍ ASISTENTKA - RECEPČNÍ
pro společnost AK Becker & Poliakoff, s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce AK Becker a Poliakoff, s.r.o. hledá pro svoji kancelář:

Asistentku administrativy - recepční.
Požadujeme:
- volno ve čtvrtek a v pátek, případně v úterý dopoledne.
- ukončené SŠ vzdělání ,
- zkušenosti z oblasti administrativy výhodou
- dobré organizační schopnosti a časovou flexibilitu
- výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem nutností, znalost dalšího jazyka výhodou.

Pracovní náplň:
zajištění chodu recepce od uvítání návštěv po zajištění kancelářských potřeb, evidence a zakládání pošty, faktur, smluv a další.

Nabízíme: práci v krásném prostředí v centru Prahy

Své životopisy prosím zasílejte na: blahova@becker-poliakoff.cz
Požadavky
přibližná mzda 120 Kč hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce U Prašné brány 1, Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby nepravidelně Út, Čt, Pá
datum možného nástupu Ihned - po dohodě

Kontaktní informace

kontaktní osoba Markéta Bláhová
e-mail blahova@becker-poliakoff.cz
telefon