ASISTENT KA S NĚMČINOU ČI ANGLIČTINOU

Zakladní údaje

zaměstnání ASISTENT KA S NĚMČINOU ČI ANGLIČTINOU
pro společnost bpv BRAUN PARTNERS
určeno pro

Popis práce Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS, se sídlem v centru Prahy, patří mezi významné advokátní kanceláře s dlouholetými zkušenostmi z mezinárodního prostředí. Specializuje se zejména na transakce v rámci korporátního práva a práva nemovitostí, restrukturalizace, energetické právo, soutěžní právo i daňové poradenství.
bpv BRAUN PARTNERS je členem bpv LEGAL, aliance advokátních kanceláří s pobočkami v Bratislavě, Bruselu, Budapešti, Bukurešti, Praze a Vídni, pokrývající svým poradenstvím oblast střední a východní Evropy. Díky spolupráci v rámci této aliance nabízí bpv BRAUN PARTNERS svým klientům i spolupracovníkům široké spektrum služeb zahrnující i mezinárodní aspekty.

Náplň práce:

administrativní rozmanité činnosti formátování dokumentů, konverze dokumentů, výpisy z katastru nemovitostí, kopírování, kompletování dokumentů,
jednoduché překlady z do nj a aj
práce s datovými schránkami
zástup na recepci zpracování pošty, příchozích emailů, všeobecných požadavků kolegů; správa zasedacích místností
Požadavky Očekáváme:
velmi dobrou znalost německého nebo anglického
pokročilou znalost práce na PC MS Office, Internet, Outlook
organizační a komunikační schopnosti, proaktivní přístup
příjemné vystupování, profesionalitu, pečlivost a zodpovědnost
předchozí praxe v administrativě výhodou
Nabízíme:
zázemí renomované advokátní kanceláře
moderní kancelářské prostory v centru Prahy
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
práci v mezinárodním týmu s využitím jazyků
atraktivní finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
přibližná mzda dle zkušenosti
Kraj Praha
Místo výkonu práce Palác Myslber, Ovocný trh 8, Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba bpv BRAUN PARTNERS
e-mail hr@bpv-bp.com
telefon 420224490000