Paralegal

Zakladní údaje

zaměstnání Paralegal
pro společnost Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu studenty právnických fakult na pozici Paralegala (4. - 5. ročník PF).
Požadavky Jaká bude Vaše pracovní náplň:

- provádění rešerší a právních rozborů
- nahlížení do soudních spisů
- občasná pochůzková činnost
- administrativní podpora advokátních koncipientů a advokátů (zakládání šanonů, kompletace dokumentů, apod.)

Co od Vás očekáváme:

- možnost odpracovat 80 hodin měsíčně
- aktivní přístup k práci
- znalost anglického jazyka (středně pokročilá úroveň)
- velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální vystupování
- týmového ducha
- spolehlivost, pečlivost a loajalitu

Co Vám nabízíme:

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- flexibilní pracovní dobu s ohledem na aktuální studijní rozvrh
- perspektivní uplatnění v renomované advokátní kanceláři s možností profesního rozvoje
- rozšíření znalostí především z oblasti fúzí a akvizic společností, korporátního práva, obchodních arbitráží, veřejných zakázek, hospodářské soutěže, práva ICT, finančního práva, energetiky, reklamy a nekalé soutěže
- zajímavý balíček benefitů (3 sickdays, stravenky v hodnotě 110,- Kč, možnost zajištění Multisportkarty, kurz právní angličtiny zdarma, apod. )

Více informací o naší advokátní kanceláři a o způsobu nakládání s osobními údaji naleznete na našich webových stránkách www.p-w.cz .
přibližná mzda Neuvedeno
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby nepravidelně
datum možného nástupu říjen - listopad 2018

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Křemenová
e-mail michaela.kremenova@p-w.cz
telefon 725806250