Odborný rada oddělení bezpečnosti letového provozu

zaměstnání Odborný rada oddělení bezpečnosti letového provozu
pro společnost Úřad pro civilní letectví
určeno pro Absolvent

Popis práce Úřad pro civilní letectví hledá nového člena posádky odboru bezpečnostního.

Létáme převážně v oblastech vnitrostátního a nadnárodního práva civilního letectví s přesahem do práva správního, občanského, mezinárodního a evropského.

Náplň práce se týká zejména:

- implementace regulačního rámce, výkon státní správy a státního dozoru v oblasti ochrany civilního letectví před protiprávními činy;
- podílení se na tvorbě systému ochrany civilního letectví před protiprávními činy, zavádění a koordinace opatření k ochraně civilního letectví před protiprávními činy;
- podílení se na plnění úkolů při implementaci mezinárodního práva do národního prostředí v oblasti ochrany civilního letectví před protiprávními činy;
- vedení správních a přestupkových řízení;
- příležitostných auditů na letištích;
- účast na jednáních a školeních v oblasti ochrany civilního letectví před protiprávními činy, jak na národní, tak i mezinárodních úrovni.

Nabízíme:
- služební místo ve 12. platové třídě
- nadstandardní odměny
- místo vhodné i pro absolventy bez zkušenosti s leteckým právem
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- pružná pracovní doba
- možnost účastnit se zahraničních služebních cest, školení a výjezdních zasedání

Dáváme přednost zájmu a individuálnímu přístupu uchazeče před zkušenostmi v oblasti práva civilního letectví, služební místo je vhodné i pro čerstvé absolventy. Požadujeme VŠ vzdělání právnického směru.

Více informací podá ředitel odboru bezpečnostního: Ing. Ivan Čech, email cech@caa.cz, tel. č.: 225 422 700
Požadavky
přibližná mzda bude sděleno osobně
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 6
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.2.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Ivan Čech
e-mail cech@caa.cz
telefon 225 422 700