Asistent(ka), recepční (vhodné pro zkrácený úvazek DPP, DPČ)

zaměstnání Asistent(ka), recepční (vhodné pro zkrácený úvazek DPP, DPČ)
pro společnost AK JIRKA
určeno pro

Popis práce Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy (Václavské náměstí) hledá do svého týmu administrativního pracovníka na pozici Asistent asistentka, recepční.

Náplň práce: komunikace s úřady, soudy a klienty, práce s dokumenty a spisy, administrativní podpora týmu, spolupráce na zajištění provozu recepce.

Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí menší advokátní kanceláře, dobré platové ohodnocení,

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, příjemné a reprezentativní vystupování, samostatnost, logické myšlení, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost za svěřenou práci. Jazyky: Aj na základní komunikativní úrovni, předchozí praxe vítána.
Požadavky
přibližná mzda Dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1, Václavské náměstí
úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu Dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Barbora Hemzová
e-mail office@akjirka.cz
telefon 608132905