VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK CE

Zakladní údaje

zaměstnání VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK CE
pro společnost Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b, 100 83 Praha 10 - Vršovice
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
Samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví, jejíž rozsah je stanoven zákonem o vyšších soudních úřednících.
Požadavky Požadujeme:
státní občanství ČR, vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského studijního programu v oblasti práva na veřejné vysoké škole v ČR nebo ukončené studium vyšších soudních úředníků, uživatelská znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, předchozí praxe vítána - není podmínkou.
přibližná mzda Platové rozpětí od 21 480,- Kč do 32 290,-Kč
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce PRAHA
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vendulka Nováková
e-mail vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
telefon 251 443 243