Právní asistent

Zakladní údaje

zaměstnání Právní asistent
pro společnost V4 Legal s.r.o., advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice právní asistent je vhodná pro studenty zejména 3-5. ročníku právnických fakult.
Studenti se zapojují zejména do zpracovávání odborných rešerší, přípravy právních dokumentů, komunikace s úřady, soudy a administrativní podpory týmu kanceláře.
Předpokládáme zapojení v rozsahu 2-3 dnů v týdnu dle dohody při zohlednění studijních požadavků.
Při dlouhodobé úspěšné spolupráci po absolvování možnost nástupu na pozici advokátního koncipienta.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Technické vybavení (notebook, mobilní telefon a další technické a administrativní pracovní pomůcky), možnost využívání služebního automobilu
Zajímavá a rozmanitá pracovní náplň
Účast na vzdělávacích akcích a seminářích
Možnost stáží v zahraničních pobočkách v Slovenské republice, Polsku anebo Maďarsku
Předpoklad dlouhodobé spolupráce
Možnost kariérního růstu
Informace o výběrovém řízení

Požadavky na zaměstnance
Vzdělaní v oboru
Právo (3.-5. ročník)
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady:

zodpovědnost, ochota učit se, flexibilita, teamový hráč, pracovitost, vytrvalost, samostatnost, analytické myšlení, odolnost vůči stresu, dobré komunikační schopnosti, organizační schopnosti, schopnost přizpůsobit se.

Znalost vícerých cizích jazyků (zejména polského jazyka) na komunikační úrovni (slovem i písmem) je rovněž výhodou.
Požadavky
přibližná mzda 10000
Kraj Ostrava
Místo výkonu práce Jurečkova 643 20, Ostrava
úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Helena Paprotová
e-mail helena.paprotova@v4legal.cz
telefon 420603231436