zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (543) Počet poptávajících (11)Advokátní koncipiet, advokát, právník

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipiet, advokát, právník
pro společnost JUDr. Michala Plachká, LL.M.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Hledáme posilu do advokátní kanceláře JUDr. Michaly Plachké, LL.M. v Ostravě Opavě (dle domluvy). Ideální by byl někdo, kdo se nebojí práce pro významné klienty, velké míry samostatnosti a svěřené důvěry, a umí pracovat i v angličtině (není podmínkou, jen výhodou). Cílíme primárně na koncipienta, ale umíme nastavit spolupráci i pro studenta vyšších ročníků PrF nebo advokáta, případně i šikovné studenty absolventy jiných (právně zaměřených) fakult.
Nabídnout můžeme velkou podporu dalšího vzdělávání a ideálně také dlouhodobé spolupráce, velkou míru svobody, a hlavně možnost kecat nám do vedení kanceláře protože budete na této pozici první, pravidla od odborného zaměření, kterému se budete chtít primárně věnovat, přes benefity (home office a sick days jsou samozřejmostí a rádi si poslechneme, které benefity byste dále ocenili vy), až po výši odměny nastavíme společně :-)
Dejte nám o sobě vědět (plachka@akplachka.cz), a my vás rádi pozveme k nám na kafe, u kterého se přinejmenším poznáme, a třeba rovnou i dohodneme na spolupráci.
www.akplachka.cz
Požadavky
přibližná mzda Dle dohody
Kraj Ostrava
Místo výkonu práce Ostrava, Opava
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu Dle dohody (klidně hned)

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michala Plachká
e-mail plachka@akplachka.cz
telefon 777120786
fax