zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (470) Počet poptávajících (13)STUDENT 4. - 5. ročníku PARALEGAL

Zakladní údaje

zaměstnání STUDENT 4. - 5. ročníku PARALEGAL
pro společnost Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Do našeho mladého týmu hledáme kolegyni či kolegu na pozici STUDENTA PARALEGAL, ideálně s předchozí praxí v advokacii.

V naší praxi se zaměřujeme na široké spektrum právních služeb, zejména však na GDPR, ePrivacy & compliance, smluvní agendu, obchodní právo, patenty, užitné vzory, softwarovou ochranu, soudní spory, arbitráže a nemovitostní projekty. Našimi klienty jsou významné technologické firmy nejen v České republice, dále výrobní a zpracovatelské podniky, ale i startupy. Více informací o nás naleznete na https: legalpartners.cz .

Nabízíme různorodou práci, která bude většinou zaměřena na podporu našim advokátům jako jsou rešerše v judikatuře a v platných právních předpisech, příprava na soudní jednání nebo na jednání s klientem. Kromě toho budete připravovat základní podání k soudu, draftovat přípisy klientům, monitorovat stav soudních sporů, vyhledávat novinky a změny v právních předpisech, připravovat newslettery pro klienty týkající se významných změn v právu atd.

Práci v advokátní kanceláři považujeme za skvělý doplněk ke studiu, jelikož aplikujete Vaše znalosti do praxe. Chápeme však, že se primárně potřebujete věnovat škole, nicméně věříme, že se v současné době dá skloubit studium s prací tak, abyste u nás byli min. 2 3 dny v týdnu, aby Vaše práce byla efektivní.

Kromě výše uvedeného nabízíme možnost pokračovat ve spolupráci i po ukončení studia a zpětnou vazbu od zkušenějších kolegů.

Od nové kolegyně či kolegy očekáváme, že:
- je studentem 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty v ČR
- se bude orientovat v základech práva,
- je schopen samostatné práce,
- ovládá informační systémy ASPI a Beck-online,
- ideálně má předchozí zkušenosti z advokacie
- a pokud hovoří i jiným než anglickým jazykem, bereme to jako velké plus.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem zasílejte k rukám JUDr. Dominiky Pacovské na email dominika.pacovska@legalpartners.cz.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Záhořanského 1944 4, Praha 2
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned, dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba JUDr. Dominika Pacovská
e-mail dominika.pacovska@legalpartners.cz
telefon 770 778 272
fax