ADVOKÁT - GENERÁLNÍ KOMERČNÍ PRAXE

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁT - GENERÁLNÍ KOMERČNÍ PRAXE
pro společnost LEGALJOBS.CZ
určeno pro

Popis práce Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech.
Požadavky Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech.

Středně velká mezinárodní kancelář, s vynikající pověstí mezi klienty, hledá do svého týmu schopného kolegu, který by rád pracoval na projektech z různých oblastí práva. Pozice je otevřena jak pro začínající advokáty, tak i zku scaron;eněj scaron;í profesionály, kteří se chtějí dále rozvíjet.

 Tato příležitost Vám nabídne možnost podílet se na projektech z různých oblastí práva, které souvisejí s podnikatelskou činností a to pro mezinárodní klientelu.

Jaká bude náplň práce

Aktivní vedení projektů z různých oblastí práva (obchod, korporát, nemovitosti, M amp;A..)

Pravidelná komunkace s klienty z řad středních a velkých společností

Poradenství klientům před vstupem na český trh i během fungování v ČR

Aktivní sledování legislativních změn

Vedení koncipientů alokovaných na projekty

Tě scaron;it se můžete na tým kolegů, kteří vám budou vždy nápomocni. Kromě dobrého finančního ohodnocení budete mít možnost dále se vzdělávat, částečně pracovat na Home Office (po zapracování) a dal scaron;í benefity.

V bodech se tedy můžete tě scaron;it na:

Dobré finanční ohodnocení a scaron;iroký balíček benefitů

Podporu od velkého týmů právních profesionálů

Kancelář s velmi dobrou pověstí na trhu

Zajímavé zakázky pro korporátní klientelu

Máte dotazy Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 774 604 363, svůj životopis můžete zaslat na martina.lecjaksova legaljobs.czTato nabídka není pro vás, ale chcete si prohlídnout jiné nabídky Koukněte na dal scaron;í pozice, které obsazujeme gt; VOLNÁ MÍSTA. Chcete být první, kdo se dozví o nové pozici  ZAREGISTRUJTE SE!
přibližná mzda 70 000 - 85 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Lecjaksová
e-mail martina.lecjaksova legaljobs.cz
telefon 774604363