Recepční Asistent v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání Recepční Asistent v advokátní kanceláři
pro společnost Advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Jaká bude náplň Vaší práce

Rozhodně nebude nudná a monotónní. Mezi Vaše každodenní úkoly bude především patřit:

- komunikace s klienty a obchodními partnery;
- zajišťování různorodé administrativní podpory právnímu týmu;
- obsluha klientského prostoru (recepce, jednací místnosti, relaxačního prostoru);
- spolupráce na plánování firemních akcí, rozvojových a vzdělávacích aktivit;
- spolupráce na kreativních marketingových aktivitách pro kancelář;
- vyřizování korespondence a telefonních hovorů.
Požadavky - samostatnou práci, stejně tak i improvizaci v nečekané situaci;
- práci na recepci naší advokátní kanceláře
- efektivně organizovat práci pro své kolegy a kolegyně;
- komunikovat také v angličtině;
- práci se základními programy MS Office;
- příjemné a reprezentativní vystupování se vstřícností a ochotou;
- multi-tasking někdy se totiž sejde více zadání;
- vzít na sebe odpovědnost za odvedenou práci.
přibližná mzda 110 kč hod brutto
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu 1.11.2018

Kontaktní informace

kontaktní osoba Iveta Hryzová
e-mail hryzova@hajekzrzavecky.cz
telefon 227629700