Advokátní koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka
pro společnost DLA PIPER Prague LLP
určeno pro Absolvent

Popis práce "DLA Piper, jedna z největších globálních advokátních kanceláří s pobočkami ve více než 40 zemích, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici KONCIPIENT KA. Nástup je možný ihned.
Do oddělení Litigation&Regulatory hledáme zkušenějšího koncipienta aspoň 2 roky po škole, nebo rok do advokátních zkoušek se zkušeností z větší advokátní kanceláře, nejlépe mezinárodní.

Náplň práce:
sporová agenda (soudní spory, arbitráže) a nebo regulatorika (právní analýzy, compliance projekty, řízení před regulátory, apod.)
přítomnost na jednání s klienty
Požadavky Nabízíme:
plnou podporu při vykonávání koncipientské pozice a jistotu advokátní pozice po zkouškách (v případě oboustranné spokojenosti)
možnost učit se od seniorních advokátů a partnerů společnosti
kariérní růst
práci pro renomovanou mezinárodní AK
zajímavé finanční ohodnocení a balíček benefitů
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Dušátko
e-mail martina.dusatko@dlapiper.com
telefon 420 739 630 488