In-House Counsel

Zakladní údaje

zaměstnání In-House Counsel
pro společnost ACTUM Digital
určeno pro Absolvent

Popis práce Tato pozice je vynikající příležitost pro absolventy se zájmem o občanské a obchodní právo v IT odvětví, reklamě a turismu. Také uvítáme někoho s roční praxí.

Náplň práce:
U nás se podíváš na druhou stranu břehu a zažiješ fungování právního oddělení a celé skupiny 6 firem zevnitř. Budeš mít možnost ovlivnit nastavování procesů a podílet se na tvorbě právních dokumentů. Mezi tvé zodpovědnosti bude patřit sestavování a spravování smluv o dílo, korporátních dokumentů, revidování existujících smluv a asistence s ostatními interními záležitostmi. Zároveň budeš jako reprezentant společnosti napřímo komunikovat a vyjednávat s našimi klienty a obchodními zástupci.

Pracovní prostředí a požadavky:
Už při vstupu k nám na tebe dýchne neformální atmosféra a dress code. Od prvního dne ti bude po ruce naše zkušenější právnička Lenka, která tě zasvětí do našeho odvětví a problematiky s ním spojené. Naše společnost má mezinárodní působnost i prostředí. Proto je nezbytné, abys ovládal anglický jazyk včetně právní terminologie, a to na plynulé úrovni. Velkou výhodou ti bude i němčina a znalost německého práva.
Požadavky K tomu budeš ještě potřebovat:
- Schopnost obhájit si svůj názor
- Samostatnost, pečlivost a vynikající organizační schopnosti
- Týmového ducha a zodpovědnost za svoji práci
- Excelentní komunikační dovednosti, flexibilitu a chuť se učit novým věcem
- Předchozí praxe z advokátní kanceláře ti bude velkou výhodou

Najdeš nás v prostorách nových budov naproti metra Nádraží Holešovice, kde na tebe čeká mimo jiné běžecká dráha, relax zóny, barbeque a firemní kavárna.
přibližná mzda 35.000 - 40.000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha Holešovice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou, nejlépe ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Karolína Málková
e-mail karolina.malkova@wmcgroup.cz
telefon 721 256 200