Vedoucí právního oddělení (m ž)

Zakladní údaje

zaměstnání Vedoucí právního oddělení (m ž)
pro společnost Foxconn CZ s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Jaká bude náplň Vaší práce
Vést tým s cílem zajištění chodu právního oddělení, včetně podílu na řešení komplexních případů.
Poskytovat poradenství dovnitř společnosti v oblastech obchodních dohod, změnových projektů či pracovního práva.
Analyzovat komplexní případy, navrhovat postupy a komunikovat se všemi zúčastněnými stranami.
Navrhovat, revidovat a sjednávat právní a korporátní dokumenty (například obchodní, občanskoprávní, pracovněprávní smlouvy a jiné listiny).
Sledovat změny legislativy, aktualizovat a evidovat právní předpisy.
Spolupracovat s odděleními firmy, externími partnery a orgány státní správy.
Vést a koordinovat tým interních i externích právníků.
Požadavky Co od Vás očekáváme
Vysokoškolské vzdělání v oboru právo.
Zkušenosti v oblasti práva alespoň 5 let.
Pokročilou znalost anglického jazyka (B2).
Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, Excel PowerPoint).
Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti.
Organizační a argumentační schopnosti a schopnost ovlivňovat okolí.
přibližná mzda 58 000 - 70 000
Kraj Pardubice
Místo výkonu práce Pardubice
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Markéta Dopitová
e-mail mdopitova@foxconn.cz
telefon 734269893