RECEPČNÍ

Zakladní údaje

zaměstnání RECEPČNÍ
pro společnost ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Rosteme.

Chcete růst s námi

Pak jsou pro Vás v ROWAN LEGAL dveře otevřené!

Hledáme posilu, která bude součástí support týmu:

RECEPČNÍ

Co Vám nabízíme
stabilitu a růst nejen na papíře pozice recepční může být jen start

atraktivní prostředí špičkové advokacie

zapálený a přátelský kolektiv, se kterým budete spolupracovat

různorodou pracovní náplň

řadu benefitů, tím největším je ale náš kolektiv (práce našeho času vybírejte si!)

moderní a nově zrekonstruované kanceláře v blízkosti metra C

vysoce profesionální prostředí, kde si na nic nehrajeme

Co na oplátku očekáváme
reprezentativní vzhled a příjemné vystupování jste první, koho náš klient uvidí

skvělé komunikační a organizační schopnosti

pečlivost, důslednost a efektivitu

proaktivitu a chuť na sobě pracovat

zkušenosti s prací v administrativě, tady ale rutinu nečekejte

výbornou znalost českého jazyka a komunikativní znalost jazyka anglického

spolehlivost, samostatnost i týmovou práci, jsme tým a všichni vzájemně spolupracujeme
Požadavky
přibližná mzda 25000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Na Pankráci 1683 127, 140 00 Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ivona melkusová
e-mail melkusova@rowanlegal.com
telefon